January 30 , 2017
Анкетирование: Преподаватель глазами обучающихся
May 27 , 2016
Магистр в области образовательных технологий, один из приглашенных тренеров по продвижению новой реформы в системе образования РК - Katy Kavanaugh проведет семинар-практикум в AlmaU!
May 24 , 2016
"АЛМАТЫ МЕНЕДЖМЕНТ УНИВЕРСИТЕТ" приглашает Вас принять участие в Международной Летней школе «Инновационные знания в современной системе образования» для руководителей и преподавателей высших учебных заведений в целях развития профессиональных компетенций.
May 13 , 2016
С 11 по 18 мая 2016 г. в Almaty Management University пройдет обучение по модульной программе «Action Research» («Исследование в действии»). Участниками программы являются преподаватели алматинских вузов.
January 14 , 2016
Поздравляем УО "Колледж "Даналық" (г. Астана) с завершением обучения преподавателей по программе повышения квалификации!
November 25 , 2015
23-26 қарашаның аралығында Алматы Менеджмент Университетінің «Қаржы, есеп және аудит», «Басқару, кәсіпкерлік, маркетинг» кафедра оқытушыларына «Бизнес кейс әзірлеу әдістемесі» тақырыбына семинар жүргізуде.
November 21 , 2015
Педагогикалық шеберлік жоғары мектебінің 3 деңгей тындаушылары үшін 21 қарашада «Ғылыми-зерттеу жобаны әзірлеу» тақырыбына дәріс-семинар өткізілді.
November 16 , 2015
2015 ж. 10 қарашасынан бастап педагогикалық шеберлік жоғары мектебінде МАБ колледжінің мұғалімдеріне арналған педагогикалық дағдыларын жоғарлату корпоративтік бағдарламасы басталды. Осы бағдарлама тапсырушы талаптарын қанағаттандыру үшін әзірленген және кәсіби стандарттардың мазмұнын оқыту бағдарламасына жобалау жолдары бойынша мұғалімдердің жұмысына басшылық болып табылады.
November 14 , 2015
Бүгін бұл тақырып бойынша педагогикалық шеберлік жоғары мектебінің тындаушыларына арналған әдістемелік семинар форматында дәріс өтті. Спикер ретінде Алматы Менеджмент Университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Дуйсенгулова Н.С. болды
November 12 , 2015
2015 ж. 7 қарашасында Алматы Менеджмент Университетінің педагогикалық шеберлік жоғары мектеп бағдарламаларының тыңдаушылары "Білім ортада көшбасшылық" Р. Калимуллин семинарына қатысты